TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Худенко

м. Херсон

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо хочу, щоб наша країна стала європейською демократичною державою не на папері, а насправді. А це можливо через поширення освіти длядемократичного громадянства й освіти з прав людини

На щодень я працюю викладачем української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури  в Херсонській академії неперервної освіти.

Найбільше зацікавлення мого життя – це моя родина, для якої люблю готувати всілякі смаколики. Ще одне хобі – читання, обожнюю у вільну хвилинку почитати для душі, розуму та фаху.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з тем: «Реалізація елементів ОДГ/ОПЛ в освітній процес», «Драбина участі Харта», «Компетентності для культури демократії», «Демократичне середовище та врядування».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: учнівська активність, коли молодь не боїться вільно висловлювати думки, які можливо суперечать очікуванням від педагогів та адміністрації, активність батьків, які говорять розумні, доречні речі, коли шкільна громада готова ініціювати, творити, діяти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда