TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Кіржой

Facebook

Я в програмі Демократична школа, бо вболіваю за українську освіту та вірю в силу маленьких кроків, які можуть змінити систему. Мене дивує, наскільки мало змінилася атмосфера шкільних середовищ в останні десятиліття у порівнянні з іншими сферами життя. Зараз є багато інформації та можливостей, і Програма дає конкретні дієві інструменти для перетворення звичної школи з авторитарною системою управління на маленьку модель демократичного суспільства. 

На щодень я є тренеркою та фасилітаторкою, менеджером освітніх програм, працюю посередником у конфліктах, викладаю курс з комунікації для школярів.

Мої зацікавлення: люди та їх історії, ще люблю кіно та подорожі, а також роздивлятися системи та шукати взаємозв'язки.

Зі шкільними командами найохочіше працюю з темами - робота з конфліктами (на основі ННС), демократичне середовище та врядування, співпраця з громадою, проєктний підхід.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: приїжджати та дізнаватися, чим живе зараз школа.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда