TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Стребна

м. Херсон

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо отримую багатющий досвід під час навчання, спілкування на тренінгах, конференціях, ТОТах, оволодіваю новим інструментарієм для спілкування з педагогами, учнями, розвиваю власну громадянську компетентність, задумуюсь над таким питаннями, що раніше ніколи не думала…. Для того, щоб потім всі отримані знання і навички втілити в свою професійну діяльність, передати вчителям та змотивувати їх цінності демократії реалізовувати у власному житті.

На щодень я працюю в Херсонській академії неперервної освіти, доцентом на кафедр теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій. Серед моїх лекцій, практичних занять є спецкурс «Розвиток громадянських компетентностей».

Мої зацікавлення. Мене цікавлять тренінги з саморозвитку. З цього приводу читаю багато літератури, відвідала майстер-клас відомої НЛП-консультантки, блогерши Алуніки Добровольської з теми  «Як зробити своє життя більш насиченим та цікавим».

Зі шкільними командами я працювала  з темами «Педагогіка партнерства», «Учнівське самоврядування», «Участь молоді».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: Це під час проведення тренінгів, або консультування в школах бачити відкриті обличчя вчителів та учнів, чути їх відверті відповіді, бачити їх зацікавленість, не байдужість. І взагалі отримувати задоволення від спілкування, і бачити, що виїзд в школу не пройшов даром, а спрямував, хоч «маленькі кроки» до змін, до демократії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда