TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Банах

Я у програмі «Демократична школа», бо вірю у демократію. Люди найкраще розумітимуть, підтримуватимуть і творитимуть демократію, коли вони зростатимуть в освітньому демократичному середовищі. Долучилась до програми у компоненті «Дошкілля», аби сприяти виникненню та підтримці демократичної культури, поширювати освіту для демократичного громадянства й освіти з прав людини у першій ланці освіти.

Працюю старшим викладачем кафедри педагогіки Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти. Найбільше зацікавлення мого життя – це сім’я, пошук і розвиток здібностей кожного у сім’ї, спільні мандрівки, готування, корисні справи для суспільства. Люблю сіяти, садити та споглядати на проростання, на краєвиди, дощ, людей, які є командою. Подобається працювати у проєктах, які спрямовані на отримання соціально значущого результату.

Із дошкіллям та командами початкової школи найохочіше працюю з тем: «Розвиток громадянських компетентностей у дошкільній освіті», «Середовище для розвитку громадянських компетентностей», «Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій: техніки зцілення», «Комфортне фізичне середовище для розвитку і формування громадянських компетентностей», «Освіта в багатоманітному суспільстві як шлях до демократії».

Одним з улюблених моментів з досвіду роботи у програмі є відгуки, а саме - коли педагоги-учасники тренінгів говорять «це найкращий курс, який я пройшла, а пройшла багато різних навчань» або коли вони розповідають про досвід впровадження пропонованих на курсі діяльностей для дошкільників, а ті запитують, чи ще будуть такі цікаві у них заняття.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда