TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Руслан Данилюк

м. Броди

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо це можливість бути долученим до процесу освітніх змін та трансформацій. Мені імпонує філософія Програми.

На щодень я працюю з студентською молоддю, учнями, педагогами щодо формування активної життєвої позиції в питанні життя в громаді. Працюю викладачем соціальних дисциплін в Комунальному закладі Львівської обласної ради “Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича”. Являюсь головою Бродівської молодіжної громадської організації “Наше місто”.

Мої зацікавлення: подорожі, футбол, громадський активізм, дебати.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  (з/над темами / тематикою / напрямками – які вам найближче до душі) –  співпраця та партнерська діяльність з батьками, громадою, ОГС, молоддю; Хартія з ОДГ/ОПЛ; учнівське самоврядування; компетентнісний підхід в освітньому процесі, проектний підхід.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: бачити конкретні зміни, які відбуваються в освітніх закладах.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда