TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Сергій Моїсеєв

м. Херсон

Я в програмі «Демократична школа», бо прагну допомогти адміністрації, учителям, учням, батькам, владі та громаді зрозуміти й відчути на власній “шкірі”, що демократія – це найгірша з форм управління родиною, колективом, громадою але кращої за неї світ ще не вигадав!

На щодень я працюю у Комунальному вищому навчальному закладі “Херсонська академія неперервної освіти” Херсонської обласної ради на посадах доцента кафедри теорії й методики виховання, психології та інклюзивної освіти, а також завідувача навчально-методичною лабораторією фізичної культури та захисту Вітчизни. Викладаю навчальні курси: “Національно-патріотичне виховання учнів Нової української школи”; “Військово-патріотичне виховання учнів у закладах загальної середньої освіти”; “Програмно-методичне забезпечення фізичного виховання дітей і молоді у закладах дошкільної та загальної середньої освіти”; “Сучасний урок волейболу у закладах загальної середньої освіти”; “Підготовка вчителя фізичної культури до проведення конкурсних уроків”; “Стратегічні напрями розвитку позашкільної освіти в умовах неперервної освіти” та “Розвиток педагогічної майстерності вчителя фізичної культури”.

Мої зацікавлення: імітація написання найдовшої у світі заяви на підвищення заробітної платні – докторської дисертації; ведення блогу для вчителів фізичної культури “Фізкультурний олімп Херсонщини”; гра у волейбол, настільний теніс і шахи; заняття агрофітнесом на дачі у Тещі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами: “Участь як передумова демократії”, “Три виміри демократичної школи”, “Демократичне середовище та врядування”, “Зв’язки та партнерство з громадою”.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли учасники освітнього процесу перестають ставитися до демократії, як до анархії та починають через свій досвід переконуватися, що з допомогою справжньої демократії можна змінити життя у школі та країні на краще!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда