TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Світлана Арабаджи

м. Маріуполь

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо всім серцем бажаю змін в освіті, але не хочу чекати, поки вони колись стануться. Вважаю, що необхідно робити кроки до змін тут і зараз. Мрію про те, що мій син буде закінчувати вже демократичну школу і саме в закладі освіти оволодіє необхідними компетенціями. Долучилась до програми, тому що покладаю надії, що школа стане справжнім осередком, в якому розкривається потенціал кожної дитини, яка надихає на подальші звершення в дорослому житті, закладає міцний фундамент цінностей, ставлень, знань, умінь та навичок. А також прагну професійного розвитку та вдосконалення тренерських навичок)

На щодень я працюю викладачем в Маріупольському державному університеті, керую студентським історико-археологічним товариством, координую Кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Human Rights», реалізую освітні проекти, створюю історичні настільні ігри, працюю фасилітаторкою і докладаю зусиль, щоб молодь стала більш активною в громадському житті міста та країни.

Мої зацікавлення: подорожі, спілкування з цікавими людьми, читання, генерація нових ідей.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з темою впровадження демократичних процедур та розвитку учнівського самоврядування.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли учні, а не вчителі замість них, щиро розповідають про зміни, що сталися у школі. Випадок, який запам’ятався, стосувався щирої вдячності вчительки, яка розібралася в особливостях впровадження процедур та функціонуванні учнівського самоврядування і яка в майбутньому разом з учнями активно їх впроваджувала.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда