TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Світлана Ніколаєнко

м. Суми

Я в програмі «Демократична школа», бо її цілі та цінності абсолютно співпадають з моїми. Отже, працюючи спільно, ми підсилюємо наші потенціали і пришвидшуємо очікуваний грандіозний позитивний результат.

На щодень я працюю старшим викладачем кафедри соціально гуманітарної освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та  тренером-консультантом у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ і організацій Сумської облдержадміністрації.

Мої зацікавлення: насолоджуватись Життям у всіх його проявах –  чи то звичних, чи в найнесподіваніших.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  з темами  «Участь як передумова демократії», «Компетентності для культури демократії», «Демократичне середовище та демократичне врядування».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли на зміну скепсису чи тривозі учасників Програми приходять натхнення, бажання діяти і віра у власні сили.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда