TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Світлана Овчаренко

м. Кременчук

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо знаю, що в школі починаються зміни і кореняться проблеми. Як люблять говорити на святі останнього дзвінка, “ви приходите до школи такими ще маленькими, зворушливими, довірливими і проводите тут незабутні 11 років…”. То я за те, щоб шкільні роки запам’яталися не шикуваннями на лінійки та хвилюванням за погані оцінки чи невиконану “домашку”, а стали можливістю розвиватися, співпрацювати, удосконалюватися. Щоб школа не “готувала до життя” і не ставала школою виживання, а створювала умови для розвитку активності й компетентності всіх причетних.

На щодень я працюю в громадській організації: організовую просвітницькі заходи, моніторю декларації та місцеві політики, багато вчу(ся) й отримую від того задоволення.

Мої зацікавлення: фейсбукозалежність, хороші тексти і враження від спілкування з людьми, від мандрів та подій. Люблю змінювати світ на краще, а не чекати, поки все станеться саме собою.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над умінням поважати себе й інших, у тому числі умінням казати “ні” та відстоювати свою позицію в суперечливих ситуаціях.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: “відкривати” для себе кожну школу, шукати і знаходити важливі й хороші речі. Особливо випадково “виловлювати” ті речі, які школи самі не ідентифікують, бо вважають, що так і має бути. А ще хвилюватися за школи-випускниці: чи не зупиняться вони після завершення участі в Програмі, чи не повернуться до “традиційних методів”. І бачити, що не зупиняються й не повертаються)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда