TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Світлана Побережник

м. Баранівка, Житомирська область

Facebook

Персональний блог

Я в програмі «Демократична школа», бо це єдина, на мою думку, в Україні освітня Програма, яка є «драйвером» реформ» і може демократизувати школу, створити систему самоврядування відмінну від радянської моделі. Хочеться, щоб учні та батьки  брали  участь не лише в матеріальному забезпеченні  школи, а й  спільно з учителями долучалися до усіх сфер її життя.

На щодень я – учитель правознавства ОНЗ «Баранівська гімназія», методист методичного кабінету відділу освіти Баранівської міської ради, тренер освітніх програм, громадський активіст. Працюю над створенням власної ГО.

Мої зацікавлення: квіти, квіти і ще раз квіти! А ще – подорожі, цікава книга і філіжанка кави)))

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з темами прав людини/дитини, демократичне середовище, участь, проектна діяльність,  співпраця з громадою.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: перша зустріч зі школою, робота з Інструментом та планування подальшої роботи. Із захопленням слухаю про плани (особливо амбіційні, креативні) та люблю відмічати позитивні  зміни під час своїх візитів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда