ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тетяна Бур’янова

м. Одеса

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», оскільки вважаю, що школа має бути «безпечним» середовищем для дітей де реалізовуються їх потреби в розвитку та в пізнанні, де учитель – це партнер, людина, яка виховує не стільки словом, скільки дієвим прикладом, життєвою позицією, де демократія – це не поняття, що вивчається у шкільних курсах історії та правознавства, а стиль життя. Програма «Демократична школа» – саме та рушійна сила, що сприяє реалізації даних засад.

На щодень я працюю заступником директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ № 81 Одеської міської ради Одеської області, викладаю історію, займаюся організацією альтернативного освітнього середовища.

Мої зацікавлення: саморозвиток та самовдосконалення, пошук оптимальних освітніх систем.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з питань організації та активізації учнівського самоврядування; над виробленням спільних правил співпраці у шкільному колективі; над питаннями інтеграції ОДГ\ОПЛ в освітній процес.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли у педагогів формується усталена позиція партнерських відносин з учнями та батьками щодо шкільного життя, а учні розуміють, що не варто тільки «бажати чогось від дорослих», слід приймати рішення і брати на себе відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда