TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тетяна Філіпенко

м. Курахове

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо ця Програма відповідає моєму баченню демократичних змін у сучасній українській школі. Це можливість долучитися до активного процесу розбудови освітнього процесу, громадського врядування не тільки на рівні своєї школи та місцевої громади, але й на регіональному та всеукраїнському рівнях.

На сьогодні я – учитель історії та правознавства Курахівської гімназії «Престиж», методист Мар’їнського районного центру координації та розвитку освіти, тренер освітніх програм, автор підручників з правознавства. Член виконкому Курахівської міської ради.

Серед моїх уподобань чинне місце належить літературі. Знаєте, як за Миколою Гумільовим:

«У меня не живут цветы,
Красотой их на миг я обманут,
Постоят день, другой, и завянут,
У меня не живут цветы…

Только книги в восемь рядов,
Молчаливые, грузные томы,
Сторожат вековые истомы,
Словно зубы в восемь рядов…»

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами прав людини/дитини, демократичного середовища, участі, контроверсійних питань, співпраці з громадою.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: це момент усвідомлення учнями, батьками та педагогами, що зміни залежать саме від них, і саме вони можуть зробити своє середовище більш демократичним, свої можливості рівними, своє життя більш цікавим і наповненим змістом.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда