TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тетяна Мелещенко

м. Київ

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо вона є якісною, ціннісною, сучасною, надихаючою, розвиваючою. Вона відкриває нові аспекти, підходи, горизонти у рамках громадянської освіти, спонукає до самовдосконалення, розвиває тренерські компетентності, змінює світогляд. Програма сприяє реалізації освітніх реформ  Україні, дає можливості відчувати причетність до цього процесу. Також вона дає можливість долучитися до розробки потужних практичних матеріалів для школи, що сприяють формуванню відповідальних громадян та розвитку демократії.

На щодень я працюю в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова заступником декана факультету історичної освіти з наукової і виховної роботи, займаюся підготовкою майбутніх вчителів у сфері громадянської освіти.

Мої зацікавлення:Читання, якісне кіно, подорожі, боулінг тощо

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  над:

  • баченням шкільної демократії
  • компонентом громадянської освіти і освіти з прав людини та їх інтеграцією у шкільні предмети
  • інтерактивними методами навчання і особливості їх використання
  • участю молоді
  • демократичним середовищем і врядуванням
  • розвитком компетентностей

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі:

Улюблених моментів багато, особливо тренінги для тренерів, де зустрічаєшся і спілкуєшся з однодумцями-професіоналами, які надихають! А у школі – це момент, коли учасники щиро висловлюють думку, що їм створена платформа для відвертого спілкування, якої так не вистачає.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда