TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

В’ячеслав Долід

м. Рівне

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», оскільки хочу жити в демократичному суспільстві. Демократія – це не лише політичний режим. Це можливість кожному громадянину будувати майбутнє своєї країни. Однак ми не зможемо побудувати демократичне суспільство, не побудувавши демократичну школу.

На щодень, працюючи проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, я намагаюся створити такий формат курсів підвищення кваліфікації, який би відповідав запитам педагогів, пріоритетам суспільного розвитку та потребам економіки. Окрім того, я є експертом адвокаційно-аналітичної організації «Центр суспільних дій «Сівітас».

Мої зацікавлення: формування навичок майбутнього, освіта впродовж життя, світова історія та макро-історичні процеси.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами «Хартія Ради Європи з освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини», а також «Компетентності для культури демократії».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: бачити вогник в очах учасників шкільних команд на етапі планування змін у їхньому закладі освіти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда