TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Віталій Гладун

Facebook

Я в програмі«Демократична школа», бо хочу змінити освітнє середовище через формування демократичної культури молодого покоління в Україні. Виступаю  за розвиток громадянської активності у дітей і молоді та наголошує на тому, що вони можуть міняти Україну й світ на краще. Щоб навчити молодь бути відповідальними громадянами, які засвоїли демократичні цінності, треба в усіх освітніх закладах створити умови й атмосферу, які відповідали б цим цінностям.

На щодень я працюю старшим викладачем кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів  Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Також вчителем з громадянської освіти та правознавства у МЗОШ № 26. Обласний координатор проекту «М18: Ми можемо більше».   

Мої зацікавлення: патріотизм, громадянська компетентність, військова історія, національна ідентичність. Люблю грати у футбол, настільні ігри та готувати на грилі.

Зі шкільними командами я можу працювати над темами: «Формування громадянської компетентності», «Гендерна рівність в освітньому середовищі», «Партисипація учнівської молоді».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: не маю поки такого , але хочу отримати колосальний запал енергії від програми та шкіл з якими буду працювати. Розуміння того що всі ми йдемо в правильному напрямку для побудови громадянського суспільства та майбутнього України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда