TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Володимир Зиль

м. Рівне

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо хочу жити в демократичній країні, а для її розбудови потрібні демократи. Саме якісна громадянська освіта допоможе з’явитися новій великій плеяді сучасної молоді, яка побудує суспільство на фундаменті демократичних цінностей.

На щодень я викладаю в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Моя тематика – це формування громадянських та соціальних компетентностей. Також очолюю місцеву громадську організацію “Центр суспільних дій “Сівітас”, де ми з однодумцями допомагаємо органам місцевого самоврядування ставати доброчесними, публічниими, прозорими, відкритими та ближчими до потреб власних громад.

Мої зацікавлення: політика, караоке, волейбол, гра на гітарі, подорожі старими вулицями незнайомих міст.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з тематикою освіти для демократичного громадянства/освіти з прав людини у освітньому процесі, прозорості та відкритості закладів освіти, демократичного врядування.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі – це коли учасники команд починають аналізувати власну діяльність та народжують нові ідеї щодо демократизації свого закладу освіти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда