TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ярина Сухецька

м. Золочів, Львівська область

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо це велика нагода та можливість допомогти колегам демократизувати освітнє середовище та змінювати себе в ньому, професійно зростаючи.  А ще це бажання іти в ногу з часом, бути тими і з тими, хто готовий реформувати й реформує систему освіти в Україні.

На щодень я працюю директором Золочівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Школа радості» – дошкільний навчальний заклад».

Очолюю Золочівське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Мої зацікавлення: сучасна українська література, театр, кіно. Люблю вишивати, співати і подорожувати.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами інтеграції ОДГ/ ОПЛ в освітній процес, темами протидії булінгу. Комфортно, коли в роботу задіяні усі учасники освітнього процесу.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: підсумкові зустрічі, коли реальні зміни у школі підкреслюють командність, бажання втілювати нові ідеї, братися за нові проекти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда