TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Юлія Єлфімова

м. Суми

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо вірю, що починаючи зі школи, ми маємо можливість будувати демократичне суспільство та навчити дітей та молодь жити в демократії. Я вірю у права людини, як основу відносин у суспільстві, а також важливість діалогу та співпраці.

На щодень я працюю у громадській організації “Центр євроініціатив”, є проектним менеджером, тренером та фасилітаторкою. Реалізую різноманітні проекти, спрямовані на розвиток молоді, громади та побудову культури миру. Займаюсь міжнародними проектами у рамках програми “Еразмус +”, створюючи можливості для молоді, молодіжних працівників та громадських організацій у рамках діяльності організації та Інфоцету Еразмус+ в Україні. Є членом правління міжнародної мережі “Молоді посли миру”.

Мої зацікавлення: миробудування та конфліктологія, права людини, молодіжна робота, міжнародна молодіжна робота, книги, музика, гра на гітарі, подорожі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з темами права людини, участь молоді, ОДГ/ОПЛ, демократія та трасформація конфліктів.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли бачиш, як всі учасники процесу починають довіряти один одному та сприймають всіх на рівні як партнерів, незважаючи на статус та вік.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда