TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Компасіто

Файл - російською: Завантажити файл...
Файл - англійською: Завантажити файл...

Посібник подається англійською і російською мовами. Український переклад готується до видання. 

Компасіто з’явився з прагнення активізувати участь дітей у просуванні прав людини та усвідомлення, що освіта з прав людини має починатися з дитинства, а у подальшому лише продовжуватись. Компасіто базується на філософії та освітніх методах Компаса. Як і в Компасі, в цьому посібнику використовується методологія неформального навчання і структура, що забезпечує користувачів теоретичної і практичної підтримкою. Однак в той час як Компас адресований безпосередньо молодим людям, Компасіто призначається дорослим педагогам, які працюють з дітьми. Їм пропонується теоретична і методологічна інформація і широка дискусія по суті правозахисних тем, що піднімаються у посібнику. Передбачається також, що педагоги будуть адаптувати матеріали, наведені у Компасіто, щоб вони відображали ту реальність, в якій живуть вони самі та їхні учні. Хоча практичні вправи розроблені у вигляді ігор з дітьми, для більшості вправ необхідно правильне керівництво з боку досвідченого викладача.

Компасіто будується на знаннях і досвіді як дитини, так і ведучого. Вправи можна виконувати з дітьми там, де вони проводять основну частину свого часу: в школі, в центрах дитини, в школі продовженого дня, в центрах відпочинку, в дитячих організаціях або в дитячих таборах, а деякі вправи - навіть в сімейному колі. У той час як дітям не потрібно мати які-небудь спеціальними навичками для участі в більшості вправ, провідним необхідно мати досвід і навички застосування методології неформального навчання, щоб успішно виконувати вправи.

Компасіто розкриває теми, що пов’язані із правами людини, методологію неформальної освіти, міжкультурний підхід та передбачає активну участь. Перша глава присвячена усвідомленню основних тенденцій в сфері прав людини та прав дитини, механізмів їх захисту. Друга глава присвячена освіті з прав людана та розкриває її принципи та підходи по відношенню до дітей з 6 до 13 років. Третя глава містисть поради по організації процесу навчання та використання Компасіто. Четверта – 42 вправи для різних вікових груп і різних рівнів складності, які стосуються обраних тем з прав людини. Рекомендується творчо підходити до використання вправ, які можна виконувати як послідовно, так і вибірково. П’ята глава розкриває зміст 13-ти обраних авторами тем, що актуальні для дітей в контексті прав людини. Знайомство з цим розділом є обов’язковим при підготовці до роботи з посібником та використання вправ з нього. У Додатках розміщено тексти міжнародних документів з прав людини та прав дитини у повному та адаптованому для дітей вигляді.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда