TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Через творчість і гру до культури демократії

Файл - українською: Завантажити файл...

 Брошура-додаток до серії відео - це практичний порадник з пригодницької освіти (outdoor education). Матеріали створені за підсумками кількох сотень занять для  дітей та молоді, проведених командою програми "Демократична школа" впродовж весни-літа 2022 року в місцях компактного проживання внутрішньо переселених осіб у рамках мобільної молодіжної роботи у різних регіонах України.

Посібник схвалено науково-методичною радою КЗ "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (Протокол №6-2 від 25.05.2023).

Запропоновані в брошурі активності допомагають відволіктися,  відновити психоемоційний стан та впоратися з тривожністю в стресових умовах. Також заняття допомагають розвивати компетентності в ігровій формі: невимушено і без додаткового навантаження.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда