TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Міжнародний день прав людини. Як його провести в школі?

 Цей вебінар стане в нагоді тим, хто планує заходи до міжнародного дня прав людини в школі. Доповідачі вебінару: 

Glazkova

Альона Глазкова

Громадська організація  "Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб",  Тренерка програми «Демократична школа»

Координує Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Кременчуці та околицях і постійно діючий кіноклуб документального кіно Docu/клуб. В рамках фестивалю  показує кіно та модерує обговорення (вміє будь-яку тему звести до розмови про права людини), проводить тренінги з прав людини, організовує Живі бібліотеки.
В 2017 організовувала Національний тренінг з освіти з прав людини для молодіжних працівників за фінансової підтримки Ради Європи. 

З презентації Альони можно дізнатись про те як і навіщо організувати у себе в школі кіноклуб документального кіно Docu/клуб, де брати кіно і як його обговорювати, як використовувати на уроках для освіти з прав людини. Завантажити презентацію в форматі pdf. Розмір 5,9 Мб. 

 

Selivanenko

Володимир Селіваненко 

Кандидат юридичних наук, координатор освітніх програм Amnesty International в Україні.

Завдяки своїй роботі має нагоду не лише долучатися до написання державних програм з освіти у сфері прав людини, але й часто відвідує освітні заклади з уроками, тренінгами щодо викладання прав людини.

З презентації Володимира можно дізнатись про один з інтерактивних форматів відзначення Міжнародного дня прав людини (10 грудня), а також про способи організації проектної діяльності у школі, які допоможуть розвитку громадянських компетентностей серед дітей. Завантажити презентацію в форматі pdf. Розмір 1,6 Мб. 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда