TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Проєктний підхід у школі

Вебінар про проєктний підхід у школі та не тільки. Говорили про філософію проєкту і проєктного підходу, коли потрібно відреагувати на проблему. Розбирались, коли проєктний підхід стає методом і чому можна братися за роботу, використовуючи його для досягнення мети. Врешті, розбиралися зі своїми мотивами. Для чого ми хочемо робити проєкти? Основний фокус було зосереджено на процес визначення потреби у проєкті через аналіз проблем і причинно-наслідкових зв'язків при їх виникненні. Окремий розділ стосувався підготовки проєктної заявки та опису того, що ми хочемо зробити. Також, звучали поради з формулювання мети, завдань і побачити можливі результати. Що буде в кінці проєкту, з проєктом у кінці та коли проєкт стає вже не проєктом. Говорили про застосунки, які спрощують проєктнування життя, взаємодію з іншими людьми й роботою.

Кому буде цікавий цей вебінар:

  • Представникам шкіл, які хочуть запровадити проєктний підхід у школі
  • Тим, хто хоче працювати з проєктами, але не знаює з чого почати
  • Тим, хто вже мав досвід роботи з проєктами,але ще виникають питання

Вебінар провів Олег Овчаренко,Тренер, фасилітатор, член правління МГО "Основи свободи", керівник громадської організації КІПЦ "Європейський клуб". З 2006 року займаюся підготовкою та реалізацією проєктів соціальної активності в Кременчуці та в Україні. Підготував понад 20 проєктів, які отримали дофінансування міжнародних донорів. Тривалий час працював викладачем у вищій школі. Пішов з вишу, коли бюджет проєктів організації перетнув позначку 300 тисяч гривень. Тренер програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», яка реалізується МОН України та Європейським центром ім.Вергеланда(Норвегія). Залучений експерт до проєктів Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Розробник курсу "Як ефективно спланувати та провести діалог", розміщеного на платформі Прометеус. Останні роки професійно опікуюся питаннями неформальної освіти, діалогами порозуміння, популяризацією діалогів за методикою відновних кіл та порозуміння в громадах. Учасник "Платформи підтримки діалогів в Україні", один з засновників Мережі фасилітаторів діалогів в Україні. Співпрацював у сфері соціальної згуртованості, миробудування та діалогових практик у проєктах Програми розвитку ООН, МОМ, ОБСЄ, ODIHR, IREX, GIZ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда