ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

День Гідності та Свободи в школі: дайджест 6 можливостей

Дизаин без назви 51Наближається чергова мережева дата «Демократичної школи» - День Гідності та Свободи, який відзначається в Україні 21 листопада. Нагадаємо, що на підсумковій конференції 2017 року школи-випускниці 1 хвилі Програми визначили 3 спільні дати для Мережі шкіл. Серед них і День Гідності та Свободи, який повернувся в календар державних пам’ятних дат у 2014 році. Як і багато інших важливих дат, цей день важко назвати святом. Для його відзначення мало підходить класичний урочистий захід з піснями й віршами, адже гідність і свобода потребують рефлексії та усвідомлення, а не лише декларування. Щоб полегшити пошук ідей, ми підготували підбірку актуальних можливостей для змістовного відзначення Дня Гідності та Свободи.Дизаин без назви 52

  1. Скористатися ідеями порадника «Урок демократії в школі» від «Демократичної школи» 
  2. Взяти участь у Марафоні написання листів на підтримку людей, чиї права порушені, в усьому світі   від міжнародної правозахисної організації Amnesty International. У цьому році це ще й додаткова можливість отримати призи.
  3. Подивитися та обговорити разом з ученицями та учнями одну з лекцій про людську гідність та права людини з колекції кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA (перегляд доступний усім охочим, не обов’язково реєструвати докуклуб).
  4. Скористатися пропозицією від EdCamp Ukraine та долучитися до заходів Всесвітнього Дня гідності. Подію можна організувати в будь-який день під час символічного проміжку: з 21 листопада – День Гідності та Свободи України до 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Дизаин без назви 53
  5. Прослухати вебінар щодо проведення Уроку гідності в школі за матеріалами курсу «Уроки доброчесності» від ГО «Смарт освіта» та провести урок за наданими матеріалами.
  6. Використати матеріали Уроку звитяги від Міністерства у справах ветеранів України.

В матеріалі використані фото з фейсбук-груп Програми

Більше новин... | Підписатися на новини...

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда