ewc ce

Круглий стіл “Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі”

DSC 0417 

Сьогодні у Міністерстві освіти і науки України програма “Демократична школа” провела круглий стіл «Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі»

Учасників привітали Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

Експертка Ради Європи та  співавторка Рамки компетентностей Паскаль Момпуа-Гайяр (Франція) презентувала саму Рамку компетентностей та можливості її використання у шкільній освіті. Вона наголосила, що  молоді люди мають володіти тими компетентностями, які допоможуть будувати їхнє майбутнє у світі, який дуже швидко змінюється. Також учасники круглого столу мали можливість поділитися своїм досвідом використання Рамки КДК у освітньому процесі на рівні школи та в освіті дорослих.

Заступник директора ЄВЦ Ларс Гудмундсон представив нову кампанію Ради Європи “Розмовляємо вільно, навчаємось безпечно: демократичні школи для всіх”. Він також зробив акцент на можливості приєднання до кампанії українських закладів освіти.

Проект реалізовує благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» за підтримки Ради Європи та у співпраці з Програмою підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Більше новин... | Підписатися на новини...

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2022 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда