TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Розвиток громадянських компетентностей через роботу учнівського самоврядування. Черговий відбір на фасилітований онлайн-курс

Чому варто прийти на курс?

У кожній школі є власний досвід і традиції роботи учнівського самоврядування, хоча не завжди вони відповідають запитам та побажанням учнівства та дорослих. Разом будемо шукати відповіді на поширені питання:

 • УС 2023 лютии gimpЯк посилити учнівську активність у школі? 
 • Як навчити(ся) відстоювати свої інтереси, досягати мети і впливати на життя школи? 
 • Як зробити учнівське самоврядування цікавим і дієвим? 
 • Як розвивати культуру демократії в своїй школі через роботу учнівського самоврядування?
 • Також програма курсу буде містити загальні рекомендації роботи з дітьми, що постраждали від війни та практики психосоціальної підтримки дітей.

Для кого цей курс?

Для педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи та інших освітян, які опікуються роботою учнівського самоуправління та бажають навчитися перетворювати робочу рутину на зрозумілий, налагоджений і цікавий процес.

Що ми пропонуємо?

 • дізнатися, як впорядкувати шкільні документи, що регламентують роботу учнівського самоврядування; 
 • проаналізувати, які потреби можуть бути реалізовані завдяки учнівському самоврядуванню;
 • навчитися краще взаємодіяти учням та педагогам;
 • спільно створити середовище, яке допоможе покращити громадянські компетентності та захистити права й інтереси школярів;
 • зрозуміти, як за допомогою простих і ефективних прийомів сформувати активну громадянську позицію учнів. 

Курс передбачає індивідуальне вивчення матеріалу, групове виконання завдань та зустрічі з тренерами онлайн раз на тиждень (дні та час зустрічей ви можете обрати в анкеті)

 

Коли?

Перші настановчі зустрічі відбудуться 16, 17, 18 березня 2023 року. Час і технічні деталі будуть повідомлені запрошеним учасникам додатково.

Тривалість курсу - 8 тижнів з 16 березня по 4 травня 2023 року.

 

Де?

Навчальні матеріали розміщені на платформі онлайн-навчання Європейського центру ім. Вергеланда.  Доступ до них отримають зареєстровані учасники курсів.

 

Як зареєструватися?

Заповніть анкету до 8 березня  2023 року до 23:59  

Кількість місць обмежена! Учасникам та учасницям, які будуть запрошені на курс, надішлемо окремий лист з технічними деталями до 13 березня 2023 р.

 

Які умови участі?

 • Наявність доступу до Інтернету і комп'ютера з увімкненими камерою і мікрофоном у кожного/-ої учасника/-ці. Підключення за допомогою мобільного телефона обмежить можливість використання деяких навчальних ресурсів та взаємодію в групах.
 • Присутність на всіх фасилітованих зустрічах з тренерками.
 • Виконання практичних завдань між онлайн-зустрічами.
 • Мотивація до змін.

Що отримають учасники й учасниці після успішного завершення курсу?

 • сертифікат про 45 годин підвищення кваліфікації (1,5 кредити ЄКТС) при умові проходження  більше 80% курсу (виконання завдань та присутність на онлайн-зустрічах);
 • сертифікат про 30 годин підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС) при умові  проходження більше 50% курсу (виконання завдань та присутність на онлайн-зустрічах).

Аби навчитися новим підходам і перезавантажити учнівське самоврядування, запровадити принципи освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини у своїх школах, запрошуємо навчатися з нами!

Курс розроблено в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що реалізовується Європейським центром ім. Вергеланда та Міністерством освіти і науки України у партнерстві з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив” та  Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» й фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії

Більше новин... | Підписатися на новини...

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда