TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

Environment Interview

Вправа допоможе учням/ученицям дізнатися про глобальні екологічні проблеми та мотивуватиме долучитися до їх розв’язання; допоможе осягнути, що кожна людина відповідальна за власні дії щодо збереження навколишнього середовища.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Марганецька загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Довкілля
Клас: 10
Мета вправи/заняття: Формувати уявлення про вплив навколишнього середовища на життя людей, усвідомлення важливості охорони довкілля та відповідального ставлення до навколишнього середовища.
Ключова складова громадянської компетентності: Відповідальність
Додаткова/і складова/і компетентності: Громадянська свідомість, Уміння співпрацювати
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • описує іноземною мовою природні явища, технології, аналізує та оцінює їх роль у життєдіяльності людини;
  • аргументує необхідність відповідального ставлення до довкілля.
Тривалість вправи: 60 хвилин
Інструкція для проведення вправи:
  1. The students are united into three groups, 3-4 students in each group.
  2. Each group have three questions. For ten minutes the students discuss these questions in groups.
  3. Then each group answer for this question, giving reasoned answers. Choose one student from the group who will present the answer. For this task students have ten minutes.
  4. Each student has an opportunity to express their opinion on a particular question. Maximum time - ten minutes for this task.
  5. Debriefing (for this task they have twenty five minutes):
  • How did you work in the group? 
  • Was it difficult for you to express an opinion? Why?
  • What important things did you hear for yourself today during the presentation of the groups' work?
  • What we can do to improve the environment? Write three points what you can do today to safe an environtment,for this task you have two minutes.
  • Students sit in general circle and present their own thoughts. 
Підсумок за результатами проведення вправи:

Учні/учениці усвідомлюють необхідність бережного ставлення до навколишнього середовища; формують уявлення про вплив навколишнього середовища на життя людей, розуміють важливість охорони довкілля. Діти аргументовано висловлюють необхідність відповідального ставлення до довкілля; визначають, що вони можуть робити вже сьогодні для покращення навколишнього середовища.

Роздаткові матеріали: Завантажити файл...
Використані джерела:

Громадянська відповідальність. 80 вправ для формування громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів. Посібник для вчителя для реалізації наскрізної тематичної лінії “громадянська відповідальність” в оновлених шкільних програмах для 5-9 класів. / Рафальська М., Боярчук О., Герасим Н. та ін. – Європейський центр ім. Вергеланда – Київ, 2017 – 136 с.

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Папір А4, фломастери або ручки, роздруковані питання для групової роботи.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда