TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

Сила дерева

Вправа сприяє усвідомленню, що кожна людина є особливою й неповторною, має власну індивідуальність, переконання та світогляд.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст" Кременчуцької міської ради Полтавської області
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Шкільне життя
Клас: 5
Мета вправи/заняття: Допомогти учням/ученицям критично подивитися на себе й осмислити власну індивідуальність.
Ключова складова громадянської компетентності: Знання самого себе та критична самооцінка
Додаткова/і складова/і компетентності: Повага, Вміння слухати та спостерігати, Мовні, комунікативні вміння та багатомовність
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • може описувати, розповідати, характеризувати, порівнювати, аргументувати свій вибір.
Тривалість вправи: 20 хвилин
Інструкція для проведення вправи:
  1. Поясніть завдання всім учням/ученицям класу: створити дерево класу, гілочки якого відображають сильні сторони, уміння, навички, якості та риси характеру кожного/-ї учня/учениці.
  2. Дайте 5 хвилин на індивідуальну роботу. Роздайте кожній дитині картку з малюнком гілки дерева та поясніть, що діти мають записати на гілці свої сильні сторони: уміння, навички, якості та риси характеру.
  1. Запросіть дітей презентувати результати роботи. На дошці прикріпіть ватман із зображенням стовбура дерева. Поясніть,що діти мають підійти по черзі до дерева, прикріпити свою «гілочку», називаючи свої сильні сторони (10 хвилин).
  2. Проведіть обговорення (5 хвилин):
  • Чим цікава для вас ця вправа?
  • З чим виникли труднощі? Чому?
  • Що цікавого дізналися одне про одного?
  • Що спільного виявили? Відмінного?
  • Що символізує дерево?
  • Що потрібно, щоб воно росло? .
Підсумок за результатами проведення вправи:

Діти пізнають себе та інших людей з різними цінностями, переконаннями та типами поведінки; розуміють важливість виявлення шанобливого ставлення до інших людей, що відрізняються від них.

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Аркуш форматом А1 із зображенням на ньому стовбура дерева; картки з малюнком гілки дерева за кількістю учнів/учениць у класі з наліпкою на звороті; фломастери.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда