TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

У світі професій

В цій вправі діти, спираючись на свої знання лексики та граматики (Present Simple) складають речення про професії. 

Вправа сприяє усвідомленню, що кожна людина є особлива і неповторна, має власну думку, до якої треба ставитися з повагою.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Слов'янської міської ради Донецької області
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Професії
Клас: 3
Мета вправи/заняття: виховання поваги до інших, удосконалення вміння ефективно працювати в парі
Ключова складова громадянської компетентності: Повага
Додаткова/і складова/і компетентності: Вміння слухати та спостерігати, Уміння співпрацювати
Очікувані результати:

Вміти складати розповідні речення у Present Simple;

Правильне вживання займенників та прийменників місця

Тривалість вправи: 20 хвилин
Інструкція для проведення вправи:

Урок проводиться в кінці теми, тому учні володіють лексикою в межах теми, знають правила утворення розповідних речень у часовій формі Present Simple та вживанні займенників.

  1. Роздати учням аркуші паперу, на яких вони будуть писати складені речення.
  2. Учні утворюють пари: учитель роздає учням картки з кольорами веселки,  діти тягнуть по черзі картки та утворюють пари відповідно до кольору та групу, щоб була веселка)
  3. Роздати учням картки зі словами. Кожна пара отримує набір слів. Учитель пропонує скласти 1-2 речення про те, що робить людина певної професії (розташувати слова у правильному порядку та при необхідності - додати свої), не називати саму професію.  
  4. Об’єднати учнів в коло та покласти на стіл набір флеш-карт з професіями.
  5. Кожна пара пропонує іншій парі (відповідно до порядку розташування кольорів у веселці, останній колір читає речення першому)   вгадати професію за дією.
  6. Коли пара відгадує професію, то має знайти і показати флеш-карту з відповідною професією.
  7. На завершення вправи учні отримують розмальовки з професіями та розмальовують їх.

Обговорення:

Що вам сподобалося під час виконання цієї вправи?

Які складнощі виникли у вас під час виконання цієї вправи?

Як ця вправа допоможе вам у майбутньому?

Підсумок за результатами проведення вправи:

В учнів формується розуміння дій людини певної професії, вони поважають різноманіття та розуміють важливість кожної людини в житті суспільства, під час роботи дослухаються один до одного та спільно досягають результату.

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Облаштування класної кімнати: парти, по 2 стільця біля кожної Матеріали: кольорові аркуші (7 кольорів веселки, по 2 кожного кольору), аркуші паперу А4 (1 аркуш на групу), аркуші з надрукованим завданням для кожної групи, розмальовки з професіями для кожного учня, кольорові олівці, флеш-карти з професіями.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда