TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

Я знаю твої музичні смаки

Вправа сприяє розумінню унікальності кожної людини, виховує повагу та толерантність у ставленні одне до одного.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Комунальний заклад "НВО №6 "СЗШ І-ІІІ ступенів", ЦЕВ "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Музика. Мої музичні смаки
Клас: 8
Мета вправи/заняття: Повторити назви музичних стилів, стимулювати учнів/учениць підходити виважено, описуючи смаки іншого учня/учениці групи/класу. Підвести до розуміння, що кожна людина прекрасна у своїй неповторності.
Ключова складова громадянської компетентності: Повага
Додаткова/і складова/і компетентності: Відкритість до інших культур, переконань і світогляду інших людей, Вміння слухати та спостерігати
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • формулює речення про смаки свого/-єї партнера/-ки та обговорює їх, наводячи аргументи на підтримку думки.
Тривалість вправи: 25 хвилин
Інструкція для проведення вправи:
  1. Об’єднайте дітей у пари шляхом вибору драже «M&M’s» одного кольору. Учні/учениці, колір чиїх драже співпав, мають сформувати пару.
  2. Оголосіть, що кожна пара повинна дізнатись про музичні вподобання свого/-єї партнера/-ки, а потім поділитись інформацією з усіма. Поясніть, що учень/учениця має запитати про: - улюблений музичний стиль товариша/-ки;

                                   - улюбленого/-у співака/-чку;

                                   - запитати, що товариш/-ка знає про цього/цю співака/-чку;

                                   - те, звідки він/вона його/її знає;

                                   - те, чи вплинув хтось на формування її/його музичних смаків;

                                   - про тематику пісень/музичних творів.

        3. Проведіть обговорення:

  • Чи усі мають однакові смаки у класі? Чому ні?
  •  Чому не всі учні/учениці вподобали співака/-чку самі, а почули про нього/неї від друга/сестри/брата/родича?
  •  Наскільки важлива музика у підлітковому віці?
Підсумок за результатами проведення вправи:

Учні/учениці розуміють, що певна музика або співак/співачка може бути популярною серед цілої групи підлітків, а може бути цікавою лише для однієї людини. Діти співпрацюють одне з одним задля виконання завдання, висувають аргументи на підтримку своєї точки зору.

Використані джерела:

Український переклад: Наскрізні компетентності для демократії: 60 вправ для розвитку та оцінювання ставлень, умінь і знань. Видання друге© Європейський центр ім. Верґеланда, травень 2019 (вправа «I think you like jazz», ст. 51).

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Планшети, ноутбуки, смартфони для пошуку інформації про музиканта/-ку;аркуші паперу, ручки.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда