TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

Де ви стоїте?

Під час цього заняття діти мають виявити спритність і винахідливість, аби протягом хвилини обговорити взаємозв’язок між інтернетом і правами людини.

Застосування вправи: На уроці, Поза уроком
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Великоновосілківська ЗОШ № 2 Великоновосілківської районної ради Донецької області
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Ера інформації. Інтернет
Клас: 8
Мета вправи/заняття: Розвивати навички ведення дискусії і наведення аргументів, формувати повагу.
Ключова складова громадянської компетентності: Знання та критичне розуміння світу
Додаткова/і складова/і компетентності: Повага до людської гідності та прав людини, Відповідальність, Мовні, комунікативні вміння та багатомовність
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • узагальнює знання з теми "Ера інформації. Інтернет";
  • закріплює навички вживання Simple Tense;
  • розвиває навички аудіювання, уважно слухаючи виступи однокласників/-ць.
Тривалість вправи: 20 хвилин
Інструкція для проведення вправи:
  1. Підготуйте 2 постери — на одному напишіть «Я згоден/згодна», на другому — «Я не згоден/згодна» і розкладіть їх на підлозі в протилежних кінцях кімнати, так щоб можна було намалювати пряму лінію між ними (можна використати крейду, щоб намалювати лінію між ними, або провести лінію за допомогою мотузки).
  2. Поясніть, що зараз зачитаєте твердження, з якими кожен/-а з учасників/--ць може погодитися в більшій або меншій мірі.
  3. Визначте два крайніх положення — це постери з написами: «Я згоден/згодна» і «Я не згоден/згодна». Поясність, що учасники/-ці можуть займати будь-яку точку уздовж (уявної) лінії, але вони повинні самі вибирати положення, і по можливості біля тих, чиї погляди співпадають з їхніми поглядами. Дозволена коротка дискусія під час вибору місця!
  4. По черзі прочитайте твердження.
  5. Спонукайте до міркування і дискусій. Попросіть учасників/-ць на крайніх точках пояснити, чому вони вибрати такі позиції. Попросіть тих, хто стоїть у центрі, пояснити, що означає їхнє положення: брак точної точки зору або брак знань.
  6. Дозвольте учасникам/-цям змінювати позицію, коли вони слухають коментарі одне одного.
  7. Коли ви пройдетесь по всім твердженням, зберіть групу для обговорення. Зробіть висновки.
Підсумок за результатами проведення вправи:

Учні/учениці розуміють, що кожна людина має бути відповідальною, бути частиною світу, має допомагати розвитку як своєї громади, так і людства в цілому. Мета кожного/ї з нас - допомагати жити, а не заважати.

Роздаткові матеріали: Завантажити файл...
Використані джерела:

КОМПАС: Посібник з освіти в області прав людини за участі молоді.

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Одна копія аркуша із твердженнями (Додаток 1 дивись під таблицею); великі аркуші паперу або папір для фліпчарту, ручки; мотузка або крейда (за можливості).
Коментарі:

Підготовчі дії:

  1. Скопіюйте аркуш із твердженнями й розріжте його на окремі папірці.
  2. Згорніть папірці й покладіть їх до капелюха.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда